Stacja Paliw

Stacja paliw OKTAN położona jest u zbiegu dróg wylotowych z Opola i Obwodnicy Północnej. Posiadamy duży, bezpłatny parking dla TIR-ów i samochodów osobowych. Do dyspozycji podróżnych są przestronne toalety, prysznice i specjalne pomieszczenie przystosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych i matek z małymi dziećmi.

Image

Image

Image

Image

Pragnąc sprawić, aby tankowanie było nie tylko koniecznością ale i przyjemnym akcentem dnia szczególnie dbamy o wystrój stacji i sklepu.

Image

W zależności od pory roku zmieniamy wystrój zewnętrzny (gazony kwiatowe, choinki, płody rolne, okolicznościowe dekoracje świąteczne) i dekorację sklepu. Jesteśmy najbardziej ukwieconą i kolorową stacją w okolicy.

Image

Dbamy o środowisko naturalne. Przestrzegamy rygorystycznych norm ochrony środowiska w zakresie przyjmowania i sprzedaży paliw ciekłych.

Image

Nasze dystrybutory zaopatrzone są w systemy odzyskiwania oparów.

Image

Także spuszczanie paliwa z autocysterny do zbiorników odbywa się z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa.

Image

Posiadamy aktualną koncesję na obrót detaliczny paliwami ciekłymi wydaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki.

W sprzedaży posiadamy następujące rodzaje paliw:

  • olej napędowy
  • BP Ultimate Diesel
  • benzynę bezołowiową 95
  • BP Ultimate 98
  • LPG

Posiadamy 20 stanowisk tankowania (w tym 2 stanowiska do tankowania lpg) i trzy stanowiska kasowe.

Image

Dla wygody kierowców samochodów ciężarowych stworzyliśmy dwa stanowiska z dystrybutorami szybkowydajnymi ( 80 i 120 l/min).

ImageImage

Zawsze pamiętamy o aktualnych wydarzeniach i świętach. W dzień św. Mikołaja dzieci i dorośli mogą liczyć na miły upominek i spotkanie z tym najbardziej znanym ze świętych. Ósmego marca zawsze pamiętamy o Paniach – czeka na nie kwiatek. Na miły upominek mogą także liczyć dzieci w dniu ich święta. Zgodnie z tradycją w tłusty czwartek dla naszych Klientów mamy pączki.

Image

To my jesteśmy dla Klientów, a nie Klienci dla nas. Naszą dewizą jest:

Klient ma zawsze rację.

 

Stacja Partnerska OKTAN Krzanowice   |    www.oktan.pl    |    oktan@oktan.pl